Publikováno

Jak vypadá osobní předání zdarma?

Možná už jste postřehli, že v nabídce naší dopravy přibylo osobní předání na Palackého náměstí v Kutné Hoře, které je zdarma. Pojďme se více seznámit s tím, jak to celé funguje a odpovědět na vaše nejčastější dotazy.

Během vytváření objednávky uvádíte kontaktní údaje ve formě telefonního čísla a e-mailové adresy. Pokud jste zvolili za způsob dopravy „Meeting point Kutná Hora“, budeme vás na vámi uvedeném čísle kontaktovat ohledně domluvení času předání zásilky, jakmile bude vaše objednávka připravena k předání. Podmínkou pro doručení zdarma je, že místo předaní musí být vždy na výše uvedeném místě, tedy na Palackého náměstí.

Hlavní myšlenkou osobního předání v Kutné Hoře je nahradit možnost vyzvednutí zásilky na kamenné prodejně, která prozatím není k dispozici. Poté, co bude k dispozici kamenná prodejna, nahradí osobní předání v Kutné Hoře možnost dojít na prodejnu a zásilku vyzvednout přímo tam.

Teď pojďme k nejčastějším dotazům.

1. Proč u osobního předání uvádím doručovací adresu, když je zásilka předána na jiném míste?

Doručovací adresa se uvádí pro případy, že byste po dokončení objednávky chtěli změnit způsob doručení z osobního předání na jiný způsob (například Zásilkovnu – tento způsob doručení je případně nutné uhradit). Dále je nutnost uvést doručovací adresu dána automaticky systémem.

2. Proč mi balík nedovezete do okolní vesnice?

Doručování do okolních vesnic by pro nás bylo ztrátové, proto pokud opravdu nejste pevně rozhodnuti si zásilku v Kutné Hoře vyzvednout, doporučujeme vám raději volit některého z našich externích dopravců.

3. Jak u osobního předání potvrdím, že jsem zásilku převzal/a?

Převzetí zásilky potvrzujete svým podpisem přímo u kurýra při předání.

4.  Je možné čas doručení dodatečně změnit?

Po dohodnutí času předání od nás obdržíte potvrzovací SMS od kurýra, který vás má na starosti. V případě, že byste z naléhavých důvodů nemohli zásilku v domluveném termínu převzít, neodkládně kurýra kontaktujte a domluvte se na náhradním termínu.