Aktuálně bohužel není možné cokoliv objednat. Zkuste to prosím později.

Bonusový program

 

Bonusový program představuje způsob poděkování za tvoje nákupy v našem e-shopu. Pro věrné a pravidelné zákazníky nabízíme bonusový systém za realizované nákupy a případně další aktivitu. Celková částka, kterou vynaložíš na nákup našich produktů, bude automaticky převedena na bodovou hodnotu, a to v poměru 1 CZK = 1 kredit. Body mohou sbírat všichni registrovaní i neregistrovaní zákazníci.

Jak můžu získat bonusové kredity?

Bonusové kredity získáváš za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Jakmile shromáždíš dostatek bonus kreditů, můžeš je uplatnit v rámci tvého dalšího nákupu. Jinými slovy: čím více nakupuješ, tím větší slevy můžeš získat. Bonusové kredity se ti přičtou zhruba 15 dní od uhrazení objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se kredity odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. Kredity se přičítají podle vzorce 100 CZK = 1 kredit.

Jak můžu bonusové kredity uplatnit?

Tvoje nasbírané kredity ti přináší slevy. Stav tvých kreditů můžeš vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. Neregistrovaným zákazníkům pošleme mail s informací o stavu jejich bonusového konta + PIN kód pro jejich uplatnění. V košíku vidíš stav bonusových kreditů s možností jejich použití.

Kombinace se slevovými kupóny

Na jedné objednávce nelze použít kredity a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chceš-li uplatnit kupón, nebudeš mít možnost zlevnit objednávku použitím kreditů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných kreditů.

Přehled kreditů

Přehled počtu získaných bonusových kreditů je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutí na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do tvého účtu se dozvíš bilanci tvých bonus kreditů na základě uskutečněných nákupů. Prosím, ber na vědomí, že počet tvých bonusových kreditů bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění tvých kreditů bude jejich počet okamžitě odečten z tvého bonus účtu.

A co platnost mých kreditů?

Platnost tvých bonusových kreditů je omezena na 365 dnů. Po uplynutí této lhůty bohužel již získané kredity nelze uplatnit.

Další informace

Bonusové kredity nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží nelze bonusové body uplatnit.

Používáme Bonusový systém Ellity